Bilimde gelişmiş İmparatorluk ile cadıların diyarı Nebulis arasında yıllarca büyük bir savaş yaşandı - ta ki imparatorluğun en güçlü ünvanını alan en genç şövalye rakip ulusun prensesi ile buluşana kadar. Yeminli düşmanlar olmalarına rağmen, şövalye güzelliği ve asaleti tarafından ele geçirilir ve prenses gücü ve yaşam tarzından etkilenir. Aralarındaki çatışmanın bitmesine izin verilecek mi? 

Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen, Ekim 7 saat 23.30(JST) tarihinde anime yayınlanacak.

Tanıtımdan sonra iki adet görse yayınlandı.

Sisbell Lou Nebulis IX: Azumi Waki (Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne!)

Nebulis Egemenliğinin Üçüncü Prensesi. Astral bir büyücü, işitsel ve görsel yanılsamalar yaratabilir. Gençliğinde, Aliceliese ile aynı beceriye sahip, alıngan, küçük bir erkek fatma idi, ama o zamandan beri biraz keşiş oldu ve insanlarla ilişki kurmaktan kaçınma eğiliminde.


Millavair Lou Nebulis VIII: Aya Hisakawa (Triyaj X)

Nebulis Egemenliğinin Mevcut Kraliçesi. Üç kızının annesi Elletear, Aliceliese ve Sisbell. Astral büyücülere haksız yere zulmetmiş bir imparatorluğa kin besliyor ve gururla İmparatorluğun toptan yok edilmesinin gerçek bir astral büyücünün en derin dileği olduğunu ilan edecek.


Shin Oonuma (Rakudai Kishi no Cavalry) ve Mirai Minato (Maou Gakuin no Futekigousha yönetmen yardımcısı), Silver Link'teki anime dizisinin ortak yönetmenliğini yapıyor. Kento Shimoyama (Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku) dizinin kompozisyonundan sorumlu ve Kaori Satou (Masamune-kun no Revenge alt karakter tasarımı) hem karakter tasarımcısı hem de baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor

 

Sazane, kısa adıyla KimiSen olarak da bilinen aksiyon fantastik hafif romanı Mayıs 2017'de Ao Nekonabe'nin illüstrasyonlarıyla yazmaya başladı. Fujimi Shobo dokuzuncu cildi 17 Nisan'da ve ilk kısa öykü cildi 17 Temmuz'da gönderdi.

Young Animal, Mayıs 2018'de okama'nın (Himawari!) Bir manga uyarlamasını seri hale getirmeye başladı. Hakusensha dördüncü cildi 29 Temmuz'da yayınladı ve beşinci cildi 29 Eylül'de yayınlanması planlanıyor.

Kaynak: MyAnimeList