Otona no Bouguya-san 2. Sezon Ne Zaman? | Otona no Bouguya-san Yeni Sezon Duyuruldu!

Otona no Bouguya-san (Kadınlar ve Erkekler için Zırh Mağazası) kısa anime serisinin resmi Twitter'ı Cuma günü, Ocak 2021'de ikinci sezonun prömiyerinin yapılmasının planlandığını açıkladı. Personel ve oyuncular ilk sezon ile aynı.

Anime Özeti Kautz bir iş arıyordu ve aniden bir zırh dükkanı tarafından işe alındı. Ama bu sizin değirmen zırhı dükkanınız değil, yetişkinlere yönelik bir zırh dükkanı. Seksi savaş zırhı satmanın dükkâncı tarafını gösteren bir ecchi komedisi.

Junichi Yamamoto (Zaman Sürücüsü: Bokura ga Kaita Mirai) bir kez daha Imagica Lab'da animeyi yönetiyor ve dizi kompozisyonunu ele alacak. Kousuke Iwanaga (Sword Art Online: Ordinal Scale anahtar animasyonu), Kyashi ve Yukio Nagasaki (Animegataris) sırasıyla karakter tasarımcısı, oyun karakter tasarımcısı ve ses yönetmeni olarak geri dönüyor.

Personel, üretim maliyetlerini dengelemek için Fanbeats'te bir kitle fonlaması sayfası açtı. Kampanyanın parasal bir hedefi yok ve 25 Ekim'de sona erecek.

İlk sezon 2018 Sonbaharında Ganma'da yayınlandı! uygulaması ve ardından aynı gün Tokyo MX'de yayınlandı. Anime, uygulamada da yayınlanan Mart 2019'da üç bölümlük bir devam filmi aldı.

Fumi Ayamiya web mangasını Ganma'da seri hale getirmeye başladı! Earth Star Entertainment, geçen yıl 12 Aralık'ta ikinci cildini yayınladı.

Ecchi, Fantastik ve Komedi türü altında yayınlanan anime, ülkemizde fazlaca duyulmamasına karşın ufak bir kitlesi mevcut.

Otona no Bouguya-san Resmi Twitter Hesabı

Kaynak: MyAnimeListYorum Gönderme

0 Yorumlar